VÁNOČNÍ VENKOVNÍ FOCENÍ

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Morbi eget arcu id lacus laoree. 

 

Letošní vánoční focení bude v lesní školce za Zlechovem ve směru na Nedakonice - ze směru od Zlechova se nachází na pravé straně. Zaparkujte, prosím, u cesty, nechám tam ceduli abyste věděli kudy přesně máte jít. Prosím přijeďte na focení dříve,  než je náš smluvený čas, nebudu fotit přímo u cesty a zhruba od toho místa kde zaparkujete a kde budu fotit to bude tak 5 minut chůze. Kdo z vás toto místo neznáte, prosím, dobře nastudujte kudy jet, nebudu mít během focení prostor vás navádět po telefonu. Cestou ke stromkům vede oplocenka, je potřeba ji opatrně překročit, prosím - nijak ji nesešlapávejte ani se nesnažte oddělat, má ji tam majitel a respektujte to, že jste na cizím pozemku.

https://mapy.cz/zakladni?x=17.3813451&y=49.0637955&z=15&pano=1&q=tupesy&source=pubt&id=15275089&pid=51407974&yaw=3.175&fov=1.570&pitch=0.157

 

 

První termín focení je dle naší domluvy 23.  či 24. 10. v případě, že nebude předpověď vypadat dobře - bude hlášen déšť  - bude focení přesunuté o týden později na 30. či  31. 10. Pakliže by mělo pršet třeba i jen část dne nebudu na to brát zřetel a focení odkládám, není v mých možnostech všechno operativně balit a znovu chystat, avizuju to dopředu ať se vyhneme nepříjemných diskuzím o tom, proč jste se nemohli vyfotit když pršelo jen od 11:00 do 13:00. Pokud by počasí nebylo na venkovní focení vhodné ani v náhradním termínu již nebudu nikam překládat a odfotím v atelieru. Prosím, počítejte s tím a buďte na tuto alternativu připraveni. Pokud někdo z vás už teď ví, že nebude v náhradním termínu moct dejte mně dopředu vědět. 

Aranž focení bude hodne v minimalistickém stylu bez nějakého velkého množství vánočních ozdob, malé stromky jsou sami o sobě dost vánoční, k nim budu mít jen přírodní dekorace do béžovo, červeno, hnědé barvy. Oblečení prosím tedy volte v zemitých, tlumených barvách - bílé, hnědá, béžová, hořticová, okrová, odstíny zelené, červená, vínová, černá. Určitě vás nenutím, pouze barevnost doporučuju, má ale obrovský vliv na to, jak bude fotka vypadat. Nepředpokládám nějak teplé počasí, děti opravdu oblečete dobře, je to vánoční focení, takže když budou mít čepice, šály, rukavice není to nic zbytečného navíc. Poprosím vás - pokud by bylo mokro, dejte dětem na přejití jakékoliv botky a ty, ve kterých budete chtít fotit, pak přezujte až na místě focení - děkuju. 

Na focení, prosím, dorazte opravdu včas, budu opět fotit jedno focení po druhém, nejsem schopná prodlužovat o vámi zpožděný čas. Délka focení bude maximálně 20 minut, focení bude určeno jak pro děti tak pro rodiče, proto, prosím, zvažte, pokud budete chtít i rodinné fotky, kombinaci oblečení. 

Pokud máte k focení jakékoliv dotazy piště! 

Veřím, že nám počasí i epidemiologická situace bude přát a vše společně zvládneme nafotit v prvním termínu 🙂